ניתוח בקרסול לאחר תאונה בקורקינט

צעירה בת 26 הגיעה עם פציעת קרסול קשה בגין תאונה עם קורקינט.

היה לה שבר פריקה וקרע של הרצועות שמייצבות את הקרסול, מה שהופך את הפציעה לקשה מאוד כי קרע ברצועות הינה פציעה שקשה לטפל בה.

עברה ניתוח אצל ד"ר פלמנוביץ' אסקיאל, מומחה כף רגל וקרסול.הניתוח היה מורכב ומשולב:

שלב א - תיקון של העצמות בגישה אחורית לקרסול.

שלב ב - במהלך הניתוח, לאחר שלב א, הפכנו את המטופלת, על מנת שנוכל לתקן את הרצועות, סה"כ 3 רצועות עיקריות של הקרסול, שנקרעו, טופלו על ידי עוגנים מיוחדים וחוטים במקום רצועות. המטרה היתה לייצר יציבות מחדש של הקרסול.


ניתוח מורכב מאוד.


לאחר 5 וחצי חודשים, המטופלת חזרה לרקוד זומבה, ההליכה יציבה, הקרסול יציב וחזק, הצלקות החלימו יפה מאוד.

המטופלת מרוצה מאוד.

בית דור | טשרניחובסקי 119, כפר סבא | טלפון: 09-7408811 

רמת אביב | איינשטיין 40 ת"א קומה 3 | טלפון:  073-3869158

לקביעת תורים במענה אנושי: 052-361-1140

  • White Facebook Icon

כל הזכויות על תכני האתר הינם של ד"ר פלמנוביץ' אסקיאל אורטופד מומחה ומנתח כף רגל וקרסול,  אין להשתמש בתכנים לצרכים מסחריים ללא רשות. התכנים נועדו לצרכי עיון ומידע בלבד, יש להיוועץ ברופא מומחה בגין בעיה רפואית ולפני פרוצדורה רפואית.

אורטופד כף רגל מומלץ, אורטופד מומחה כף רגל, אורטופד מומחה כף רגל, אורטופד מומחה כף רגל, גיד אכילס טיפול, אותופדיה כף רגל, דורבן ברגל טיפול, דורבן טיפול, הלוקס ולגוס ללא ניתוח, המלצה לאורטופד כף רגל, טיפול בדורבן בגלי הלם, טיפול בדורבן בעקב, טיפול בדורבן בעקב הרגל, טיפול בדורבן כף הרגל, טיפול בכף רגל סוכרתית, כיצד לטפל בדורבן בכף הרגל, מומחה כף רגל, מנתחים רותופדים מומלצים, ניתוןח דורבן, ניתוח שבר בקרסול, ניתוח הארכת רגליים, צילום רנטגן כף רגל, קריסה של כף הרגל, רגליים עקומות טיפול, רופא מומחה כף רגל, רופא מומחה לכף רגל, שבר בקרסול טיפול, ד"ר פלמנוביץ', הזרקות לכף רגל, השרקות לדלקת a story and let your users know a little more about you.