הניתוח הראשון בטומאקו צ'ילה

היום היה יום הניתוחים הראשון בטמוקו צ'ילה. לאחר יומיים של הרצאות, פאנלים וישיבות אודות המקרים.


ניתוח יישור כף הרגל:


הניתוח הראשון שביצענו היום היה של אשה בעלת כף רגל מעוותת בגין פגיעה נוירולוגית מגיל שנתיים. המטופלת אינה יכולה לדרוך על כף הרגל אלא על קצות האצבעות בלבד. מצב זה אינו מאפשר לה אפילו לנעול נעליים. המקרה הזה די נדיר. בארץ טיפלתי במקרים דומים בודדים. לעומת זאת, אלו מקרים שמזכירים עיוותים דומים למה שניתחתי במסגרת משלחות הרופאים ההומניטאריות בנמיביה וויאטנם.


הניתוח הראשון בצ'ילה ליישור כף הרגל

הניתוח שביצענו בבית החולים בצ'ילה היה של יישור כף הרגל. הטיפול בוצע על ידי חיתוך של עצמות וגידים במטרה ליישר את כף הרגל. הניתוח ארך שעה וחצי. כעת הרגל מגובסת למשך 6 שבועות ולאחר מכן הגבס יוסר ועימו גם המחטים.

ואז יתחיל שלב הדריכה על כף הרגל. השלב הזה יהיה איטי כי המטופלת לא תוכל לשקם שרירים שמעולם לא עבדו אבל היא תוכל לדרוך על כף הרגל עם רגל ישרה. זה שינוי משמעותי. יש לה, מעתה, רגל שהיא יכולה להשתמש בה בצורה ישרה. רגל באורך תקין ודריכה על כל כף הרגל.

בית דור | טשרניחובסקי 119, כפר סבא | טלפון: 09-7408811 

רמת אביב | איינשטיין 40 ת"א קומה 3 | טלפון:  073-3869158

לקביעת תורים במענה אנושי: 052-361-1140

  • White Facebook Icon

כל הזכויות על תכני האתר הינם של ד"ר פלמנוביץ' אסקיאל אורטופד מומחה ומנתח כף רגל וקרסול,  אין להשתמש בתכנים לצרכים מסחריים ללא רשות. התכנים נועדו לצרכי עיון ומידע בלבד, יש להיוועץ ברופא מומחה בגין בעיה רפואית ולפני פרוצדורה רפואית.

אורטופד כף רגל מומלץ, אורטופד מומחה כף רגל, אורטופד מומחה כף רגל, אורטופד מומחה כף רגל, גיד אכילס טיפול, אותופדיה כף רגל, דורבן ברגל טיפול, דורבן טיפול, הלוקס ולגוס ללא ניתוח, המלצה לאורטופד כף רגל, טיפול בדורבן בגלי הלם, טיפול בדורבן בעקב, טיפול בדורבן בעקב הרגל, טיפול בדורבן כף הרגל, טיפול בכף רגל סוכרתית, כיצד לטפל בדורבן בכף הרגל, מומחה כף רגל, מנתחים רותופדים מומלצים, ניתוןח דורבן, ניתוח שבר בקרסול, ניתוח הארכת רגליים, צילום רנטגן כף רגל, קריסה של כף הרגל, רגליים עקומות טיפול, רופא מומחה כף רגל, רופא מומחה לכף רגל, שבר בקרסול טיפול, ד"ר פלמנוביץ', הזרקות לכף רגל, השרקות לדלקת a story and let your users know a little more about you.